دنیای مامان
وقتی ویهان کوچک بود
قالب وبلاگ

سلام و هزاران سلام به همه دوستای گلم و تبریک ویژه برای سال نو انشاا... که امسال سال خوبی برای همه باشه و تو این سال جز خبر خوب چیز دیگه ای نشنویم.

امسال عید ما تصمیم گرفتیم با ویهان و خونواده بابای ویهان بریم مسافرت و شکر خدا تونستیم برنامه ها رو هماهنگ کنیم تا شیراز رفتیم. ویهان خیلی خوش سفر بود و واقعا اصلا اذیت نکرد. تو ماشین بیشتر خواب بود و وقتی هم بیدار بود یا بازی می کرد یا اینکه ماشین ها رو نگاه میکرد مخصوصا اتوبوس و کامیون ها رو. که به خاطره علاقه شدیدش به اتوبوس عیدی از مامان و باباش یه اتوبوس خوشگل گرفت.تو همین مدت چهار تاا از دندونهای آسیای ویهان در اومد خدا رو شکر.مسافرت برای ویهان خیلی خوب بود به نظرم خیلی رفتاراش بزرگتر شده ف خیلی بیشتر حرفامون رو متوجه میشه و خوابش خیلی تنظیم شده. در کل مسافرت خوش گذشت و جای همه دوستان خالی.

حالا عکسای سفر:

اینجا خوب مشخصه دیگه باغ گلشن طبس

اینم آتشکده یزد که روز اول عید اونجا بودیم و بی نهایت شلوغ بود. ویهان هم حوض آب رو دیده بود و می خواست بره کنار آب.

اینم یزد که ویهان جونم اینجا خوابیده بود.

یزد (زندان اسکندر)

یزد(هتل مشیرالملک) و سفره هفت سین

تخت جمشید باشکوهترین آثار تاریخی و فرهنگی که تا حالا دیدم.

اینجا هم پاساژ زیتون شیراز هست که ویهان خیلی ذوق کرده بود و دونه دونه همه عروسک ها رو بغل می کرد

اصفهان( سی وسه پل ) ویهان : من نمیام میخوام برم آب بازی

اصفهان مسجد شاه

 

 و این هم سیزده بدر که توی شهر خودمون بودیم و کلی هم خوش گذشت

اینجا جا داره از امیر عزیزم تشکر کنم که تو این سفر خیلی هوای من و ویهان رو داشت همونطور که تو عکسها هست ویهان یکریز بغل باباش بود و باباش حتی یکبار هم نگفت خسته شدم. ممنونم امیر خوبمقلب

انشاا... امسال همینجور که با خوشی و سفر برامون اغاز شد بازم ادامه پیدا کنه و ویهان گلمون هر روز شادتر و سالم تر از روز قبلش باشه

[ ۱۳٩۱/۱/۱٤ ] [ ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ ] [ آ.. ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من آ.. هستم. 27 سالمه. سال 86 با بهترین مرد دنیا ازدواج کردم. 18 اسفند 88 روزی بود که فهمیدم خدا یه فرشته کوچولو رو تو وجودم گذاشته. ویهان گلم در تاریخ 22آبان 89 قدمش روی چشم من و بابا گذاشت و شیرینی زندگیمون رو صد چندان کرد. پسرم من و بابا عاشقانه دوست داریم.
صفحات اختصاصی
موضوعات وب
 
امکانات وبانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس