حرفای دل

بالاخره اون روزی اومد که بتونم راحت و برای دله خودم بنویسم. از این بنویسم که هر روز شاهد بزرگ شدن ویهان هستم. از این بنویسم که هر روز که میگذره توانایی های ویهان بیشتر و بیشتر میشه ،این به من یه حسه افتخار یه حسه سرمستی میده حسی که تا حالا تجربش نکرده بودم. این روزا هوا بارونیه و سرد شده یاد سال پیش این موقعها میفتم که تو این هوا صبحها میرفتم پیاده روی تا نرفتن به اداره تنبلم نکنه  همین روزا بود که دیگه خرید وسایل ویهان تموم شده بود و من و امیر بی صبرانه منتظر اومدنش بودیم. روزایی که من برای امیر روزشمار درست کرده بودم و هر روز که میگذشت اون یک برگ رو میکند و روزهای باقیمونده رو میدید تا اینکه بالاخره روز موعود اومد و یه پسره پاک و معصوم شد دنیای ما، عشق ما و همه هستی ما. حالا هر روز که میگذره کارهای جدید ویهان من رو به خودم میاره که واییییی خدای من این همون ویهان کوچولوی که حتی سینه خیز هم نمی تونست بره، حتی چیزیه رو نمی تونست بگیره اما حالا چهار دست و پا میره و 5 قدم راه میره. حالا وقتی بهش میگم جوجه چی میگه ؟ آروم میگه جیک جیک. حالا وقتی یه صدایی از خودمون در میاریم با شیطنت تقلید می کنه و میخنده. حالا مثه یه پسر 4 ساله ماشین بازی میکنه.نقاشی می کنه. هر لحظه که بهش نگاه میکنم خدا رو شکر می کنم که پسرم سالمه و سلامته. و به خودم می بالم که یه پسر خوب و سالم رو تا یکسالگی بزرگش کردم خدایا به من و امیر توانایی بده تا جایی که نفس داریم از پسرمون نگهداری کنیم و بزرگش کنیم تا در آینده یه مرده بزرگ بشه، بشه هموم بزرگ مردی که یه روز برای مادرش مرد کوچکی بود.

این روزا اینقدرویهان  دلبری می کنه که همه دلشون میخواد حسابی فشارش بدن. موش کردناش که خوردنیه. یا یهو به یکی نگاه میکنه و میره طرفش و یکمی سرش رو میذاره رو شونه هاش و بعد میاد پایین. یا رقصیدناش که میهر جلوی تی وی و رو زانوهاش میشینه و تکون میخوره و جیغ میزنه. یا به بخاری اشاره میکنه و میگه جیز.

اینم یه پسره زمستونی که دست مامانیش درد نکنه از این لباس خوشگلی که برای ویهان بافته.

/ 4 نظر / 11 بازدید
مریم عالمی

ماشالله به پسر گل خاله دستت مامان درد نکنه با این لباس ملوست 150 ساله بشیانشاالله گلم

مریم عالمی

ماشالله به پسر گل خاله دستت مامان درد نکنه با این لباس ملوست 150 ساله بشیانشاالله گلم

فرشته مامان امین رضا

سلام آیداجون چه خوشگل شده توی این لباس ودست مامانی دردنکنه خیلی زیباست.امیدوارم هرلحظه بیشتر ازوجوداین گل لذت ببرین .ودرکنارامیرخان وویهان زندگی سرشار ازشادی وسلامتی داشته باشی[ماچ][بغل] آپم سری بزن